Dovážíme též na Slovensko! Navštivte BotyObleceni.cz i na facebooku Navštivte BotyObleceni.cz i na Instagramu
Výprodej zbylých kusů
Dostupné velikosti (UK) 32 | 36 |
Doporučená cena: 1 999 Kč
Sleva na tento produkt: 30 %
Vaše cena: 1 399 Kč
30 % sleva na LTHS CrossFit Super Nasty FLORAL B45152
Dostupné velikosti (UK) XL |
Doporučená cena: 679 Kč
Sleva na tento produkt: 26 %
Vaše cena: 502 Kč
26 % sleva na Pánské tričko WOR TECH TOP GRAPHIC SLAM - CY3623
Dostupné velikosti (UK) L | M | S | XL |
Doporučená cena: 649 Kč
Sleva na tento produkt: 30 %
Vaše cena: 454 Kč
30 % sleva na Pánské tričko Reebok CrossFit Distressed Crest Tee - EC1467
Dostupné velikosti (UK) S |
Doporučená cena: 1 099 Kč
Sleva na tento produkt: 30 %
Vaše cena: 769 Kč
30 % sleva na Pánské šortky UFC FG SHORT CD5407
Dostupné velikosti (UK) 2XS |
Doporučená cena: 799 Kč
Sleva na tento produkt: 50 %
Vaše cena: 400 Kč
50 % sleva na Podpresnka RE BRA 2 B47140

Adriatic Throwdown v Chorvatském městě Umag

Závody Adriatic throwdown se konaly první víkend v září, v Chorvatském městě Umag, na stadionu ATP. Předtím se konala kvalifikace, ve které přijali 16 týmů a CrossFit Praha byl naštěstí jedním z nich. Na samotné závody jsem se připravovala zhruba měsíc a snažila se dohnat předešlé čtyři týdny odpočinku, kdy jsem nemohla cvičit kvůli operaci oční čočky.
V týmu jsem byla se dvojicí kluků, se kterými už jsme absolvovali více závodu, tudíž jsme už docela sehraní a vzájemně se doplňujeme. Jmenovitě Jirka Holub a Lukáš Štefl.

Adriatic Throwdown 2017

Na závody se nás vypravilo celkem jedenáct. Náš tým plus tři kluci, kteří závodili ve scaled kategorii. Zbytek byl velký support team, bez kterého bychom určitě nedopadli zdaleka tak dobře a neskončili na 2. místě. Proto dodatečné díky. Není nad to, když na vás od plic zakřičí nebo vás pochválí, jak vám to hezky jde Na závody jsme vyjeli už ve čtvrtek večer, abychom se stihli předem aklimatizovat a odpočinout si po dlouhé cestě v autě. Naštěstí pro nás, byl termín závodů mimo sezónu a nebylo moc velké vedro. Alespoň nějakou výhodu jsme měli oproti chorvatskému týmu a mohli s ním držet krok.
Upřímně jsem se toho hodně bála. Vysoké teploty na cvičení mi úplně nevyhovují, když to není zrovna plavání, ve kterém jsme stejně byli celkově až na osmém místě a pak jsme měli co dělat, abychom to dohnali na nečekané druhé místo.

V soutěži nás překvapil nepoměr vah vůči mužům a ženám, kdy to zpravidla bývá o 1/3 méně než je mužská váha a tady bylo na mrtvý tah 90/110 kilo a na thrustery a sh2oh 40/50 kilo. Nemluvě o finálovém cvičení, kde bylo za úkol odcvičit 12-9-6-3 thrusterů a muscleupů na nesmyslně vysoko upevněných kruzích a to celé ve vestě o váze 6/10 kilo.
Ale vem to čert, když jsme zrovna tenhle wod vyhráli. Byla trochu škoda, že cvičení nebyly více zaměřené na týmovou práci. Snad jen, když jsme se vzájemně vysazovali na zmíněné kruhy. Jednou z nečekaných komplikací byla bouřka, která přerušila cvičení můžů v elite kategorii a výsledky se pak musely zprůměrovat a dopočítat. Samozřejmě se zvedla vlna nesouhlasů ale co mohli pořadatelé jiného dělat nenachají usmažit deset lidí na hrazdě. Jinak co se týče organizace byli jsme spokojeni. Všechno na sebe navazovalo a odpočinek mezi wody byl dostačující.

Adriatic Throwdown 2017

Prostředí bylo příjemné. Palec nahoru za úklid na toaletách a zásobu toaletního papíru, když nervy pracují… no známé to asi všichni. Závěrem asi jen to, že za rok zase ve stejném složení a snad i v lepší formě.

Adéla Kolmanová - CrossFit Praha


Fotogalerie

Adriatic Throwdown v Chorvatském městě UmagAdriatic Throwdown v Chorvatském městě UmagAdriatic Throwdown v Chorvatském městě UmagAdriatic Throwdown v Chorvatském městě UmagAdriatic Throwdown v Chorvatském městě UmagAdriatic Throwdown v Chorvatském městě UmagAdriatic Throwdown v Chorvatském městě Umag